BioTech system автономна каналізація

Львов 79034, м. Львів, вул. Навроцького 1
Контактное лицо: BioTech system
Поделиться

О компании

Компанія " BioTech system " пропонує Вашій увазі автономну каналізацію за доступними цінами. Високоякісний монтаж та шеф-монтаж. Наші кваліфіковані спеціалісти нададуть Вам консультацію, а також швидко і якісно встановлять систему.
Системи каналізації " BioTech system" активно реалізуються нами і користуються стійким попитом на території України. Компанія «BioTech system» допоможе знайти для Вас рішення по підбору біосептика для очищення стічних вод. Зв'язавшись з нашим фахівцем, Ви можете отримати проектне рішення, що включає в себе кошторис і схематичне креслення очисних споруд для приватного будинку. Компанія « BioTech system » на сьогодні є лідером в області біологічної очистки стоків і автономних систем каналізації заміських будинків і котеджів. Ми готові до будь-якої співпраці і будемо раді допомогти Вам.
Автономна каналізація BioTech system створена для очищення стічних вод. Ідеальне вирішення для будинків у яких є проблеми з каналізацією. Гарантійний термін 15 років. Простий монтаж. Не має витратних матеріалів. Обслуговування 1 раз на рік. Монтаж. Обслуговування. Кваліфіковані спеціалісти допоможуть підібрати обладнання економічно вигідне саме для Вас. Автономна каналізація, біосептик, септик біологічної очистки, септик.
  • ПН-ПТ: 09:00-18:00

Доставка безкоштовна

Готівка, передоплата.

Категория: Монтаж водопровода и канализации

Предложения магазина

1 объявление

Автономна каналізація та септики для приватни...

Монтаж водопровода и канализации
Львов
14 июня 2018 в 10:52
58 800 грн
Вернуться вверх страницы