Монитор 19" Б/У LCD Samsung E1920NW (LS19CLNSB)
Характеристики Монітор 19" Samsung E1920NW (LS19CLNSB)
Код: 100734
Максимальна частота оновлення
75 Гц
Діагональ дисплея
19"
Максимальна роздільна здатність дисплея
WXGA+: 1440x900
Час реакції матриці
5 мс
Яскравість дисплея
300 кд/м²
Тип матриці
TN+film
Контрастність дисплея
Підсвітка матриці
CCFL (флюоресцентні лампи)
Інтерфейси
VGA
Кут огляду горизонтальний
170 °
Вбудовані колонки
Немає
Кут огляду вертикальний
160 °
Відношення сторін
16:10
Колір
Black
Розмір пікселя
0,294 мм
Вбудована веб-камера
Немає
Максимальна кількість кольорів
16,7 млн
Частота горизонтальної розгортки
30 - 81 кГц
Мінімальна частота оновлення
Споживана потужність
35 Вт у робочому режимі
Фірмові технології
Гаряча лінія виробника
Схожі оголошення
Орбитрек Spirit SE205. Скидку гарантирую!
Орбитрек Spirit SE205....
Україна, всі міста
Орбитрек Spirit SE159. Скидку гарантирую!
Орбитрек Spirit SE159....
Україна, всі міста
Велотренажер Spirit SU139-43. Скидку гарантирую!
Велотренажер Spirit...
Беговая дорожка Spirit XT185.16. Скидку гарантирую!
Беговая дорожка Spirit...
Послуги з виготовлення високоякісних сталевих та чавунних деталей
Послуги з...
Ціна не вказана
Машина для нарізання сиру  STvega Chees Dicer H700
Машина для...
Лінія для очищення парою овочів STvega SteamLine H1000
Лінія для очищення...
18.5"  LCD  б/у монитор _Samsung SyncMaster B1930N
18.5" LCD б/у монитор...