Украина, все города
(097) 988 57 09

Закарпаття: лікувальні термальні комплекси, замки Закарпаття

Закарпаття: лікувальні термальні комплекси, замки Закарпаття, термальні джерела КОСИНО, Жайворонок, дегустаційні зали та ін.)."ТЕРМИ та ВИНО" Відпочинкові тури орієнтований на засмагу та купання
Дати виїздів
...19-22 липня (4дні/1985грн...2 вільних місць, рання бронь),
...24-26 серпня (3дні/1785грн...рання бронь).
Вартість вказано: дорога, проживання з ХАРЧУВАННЯМ, екскурсії, але без вхідних квитків!
Детальна програма:
19-22 липня (4дні/1985грн...2 вільних місць,вказана ціна ранньої броні)
...6:00 виїзд з Тернополя - замок Сент Міклош у Чинадієво - поселення в садибу + перекус - термальний комплекс Жайворонок у Берегово - вечеря...2-й і 3-й дні включено сніданки і вечері та доїзд до термальних комплексів Жайворонок та Косино + можливість прогулятись по Берегово та за бажання групи дегустаційні зали братів Параска та ін. - 4день...сніданок...термальний комплекс Жайворонок ... палац Шенборнів...повернення додому.

У вартість входить: дорога, страховка, проживання 2 ночі в садибі, *харчування (2 комплексні вечері частково з місцевими напоями та сніданки), екскурсійний супровід!
Дегустації, вхідні квитки в туристичні об"єкти та термальні басейни оплачуються додатково! Орієнтовні ціни на додаткові витрати можна буде уточнити по тел. ближче до виїзду!
Варто з собою мати купальні приналежності (купальники, тапки, рушники і т.д.), якщо ви плануєте купатись в термальних джерелах!
подано: 12.07.2018 номер: 304285 просмотры: 448
Всего: 0 отзывов
Оставлять комментариии могут только зарегистрированные пользователи!
Вернуться вверх страницы