Черновцы
(050) 690 55 35

Автоскло продаж та встановлення

Компанія "АвтоПро" займається продажем та заміною автоскла у Чернівцях.

Якщо вам потрібна 100% впевненість в компетенції і порядності, а також у відмінній якості надання послуг - тоді вам до нас в "АвтоПро"!

- Найкращі ціни та гарантія якості матеріалів! Ми слідкуємо за пропозиціями конкурентів і коригуємо свої ціни, щоб вони були найнижчими.
Наш автосервіс напряму працює напряму із величезною базою постачальників і гарантує сертифіковану заводську якість. В нас ви можете придбати автоскло недорого - без накруток, по рекомендованим цінам виробника. У продажу завжди є як оригінальне, так і неоригінальне лобове , бокове та заднє скло -
від недорогого китайського аналога, до якісного європейського виробника.
Ми працюємо з такими брендами, як Pilkington, Guardian, Benson, Saint-Gobain Sekurit, AGC-Automotive, XYG,
FUYAO. Також маємо можливість під замовлення та в мінімальні терміни надати Вам скло провідного світового виробника " Securit".
При широкому спектр цін, на усьому нашому склі грантовано відсутні оптичні дефекти, воно має відмінний вигляд, незалежно від цінової категорії. Ми ретельно слідкуємо за якістю продукції та надаємо гарантію.

- Висока якість виконання робіт по заміні та ремонту автоскла! Наші спеціалісти проходили навчання в Європі та мають більш ніж 20-річний досвід роботи ( з 1997року ).

- Повний спектр послуг! Наш центр забезпечить Вас повним сервісом-від доставки автомобільного скла до його інсталяції на Вашу техніку.
До кожного відвідувача нашого центру ми підходимо індивідуально, для кожного знайдем оптимальне рішення!
Послуги з монтажу і демонтажу скла надаються як на наших виробничих площах, так і на виїзді, у клієнта.


- Оперативність та професіоналізм! Усе виконуємо професійно і оперативно, використовуємо сучасне устаткування і високоякісні розхідні матеріали. Заміна скла напротязі 1,5 год у день звернення! Установка з використанням професійних європейських герметиків Sika і PT290.

- Надаємо гарантію!

- Зручне розташування в р-ні "Епіцентру", до нас легко добиратись як з міста, так і з області.
подано: 17.05.2018 номер: 293894 просмотры: 558
Всего: 0 отзывов
Оставлять комментариии могут только зарегистрированные пользователи!
Вернуться вверх страницы