сервис ручного размещения объявленийОБЪЯВЛЕНИЕ на 100 сайтов
Сумы
на сайте с 13.11.2015

Сучасний Будинок в знаменитому Чеховському куточку

Новий сучасний будинок у унікальному «Чеховському куточку» міста Суми. У літні місяці в цих краях в дворянській садибі Линтварьових любив гостювати А.П. Чехов, він писав: "Аббація і Адріатичне море чудові, але Лука и Псел краше"
Ці мальовничі місця біля річки Псел вибрали і наші господарі 300 метрів від будинку - річка Псел із зоною відпочинку і чистою водою.
ДІМ побудували з екологічного матеріалу, облицювали і утеплили.
Площа Будинки 177 м.кв., розташований на ділянці 5 сот. Сучасне планування - нічого зайвого, ніяких величезних кімнат. Все в європейському стриманому стилі, в теплих тонах, Будинок в два поверхи. перший поверх - велика вітальня, хол, світла кухня, с у і вбудований теплий гараж, на 2 поверх - шикарні сходи, 3 спальні кімнати, гардероб, вестибюль.
Будинок житловий з дизайнерським ремонтом, все готово для проживання. Будинок опалюється, сучасна система опалення, Котел, Батареї, Тепла підлога., Газ, Центральне водопостачання, Каналізація, Електрика все підключено, висновки під кондиціонери. В обробці і в будівництві використовувалися сучасні і дорогі оздоблювальні матеріали німецька колекційна плитка, високого класу лінолеум, системи підсвічування, дорога з техніка.
Територія біля ДОМА упорядкована, вимощення, тротуарна плитка, відведення води, ділянка доглянутий, засаджений.
З любов'ю і старанням ДІМ будувався і вже готовий до проживання!
Сучасний ДІМ в Унікальному місці, може стати вашим рідним ДОМОМ
подано: 10.08.2020 номер: 275094 просмотры: 3217
Всего: 0 отзывов
Оставлять комментариии могут только зарегистрированные пользователи!
Вернуться вверх страницы