Автоматична мийно-дезінфекційна машина для гнучких ендоскопів. (Україна)

Київ
Обладнання / Медичне обладнання

Автоматична мийно-дезінфекційна машина для гнучких ендоскопів – повний цикл очищення відповідно до європейських стандартів

Ця автоматична мийно-дезінфекційна машина, вироблена в Україні, призначена для ефективного очищення та високорівневої дезінфекції гнучких ендоскопів у відповідності до вимог МОЗ та міжнародних протоколів (EN ISO 15883-4). Вона забезпечує безпечну і контрольовану обробку ендоскопічного інструментарію, з мінімальним втручанням персоналу, зменшуючи ризик інфекцій, пов’язаних із медичним обслуговуванням.

Система повністю автоматизована: включає мийку, промивання, дезінфекцію, сушіння та контроль герметичності каналів ендоскопа. Оснащена сенсорним дисплеєм для налаштування програм, функцією протоколювання кожного циклу та системою фільтрації води.

Технічні характеристики:
Призначення: Мийка та дезінфекція гнучких ендоскопів

Кількість ванн: 1 або 2 (залежно від моделі)

Тип керування: Сенсорна панель / PLC-контролер

Оброблювані вироби: Гнучкі ендоскопи всіх типів (включно з бронхоскопами, колоноскопами, гастроскопами)

Фази обробки:

Попереднє промивання

Основне миття з подачею миючого засобу

Дезінфекція (автоматична подача деззасобу)

Промивання чистою водою

Сушіння повітрям

Система подачі води: Вбудований фільтр

Контроль герметичності: Автоматичний

Журналізація: USB або внутрішня памʼять на 1000+ циклів

Матеріал корпусу: Нержавіюча сталь

Живлення: 220 В / 50 Гц

Розміри: залежно від модифікації (приблизно 1200 × 600 × 1000 мм)

  • 495000 гривень
  • https://medexim.prom.ua/ua/
  • Куреневский проулок 17