Благотворительность

  Пока нет объявлений в данной категории
  Получайте новые объявления
  в этом разделе
  Подписаться на новые объявления
  _

  Дошка безкоштовних оголошень в Україні «ТЕРЕМОК»

  У нас Ви можете подати необмежену кількість оголошень абсолютно безкоштовно.

  Ми зробили для Вас просту реєстрацію через соціальні мережі. Ви можете використовувати для реєстрації на нашій дошці свої акаунти в популярних соціальних мережах, таких як Вконтакті, Facebook, Однокласники, Твітер, mail.ru, Google і ін Для підвищення ефективності Ваших оголошень Ви можете скористатися платними послугами нашого сайту. Виводити їх у рекламні блоки на сайті, виділяти кольоровою рамкою щоб вони стали більш помітними відвідувачам нашої дошки, піднімати свої оголошення на головній сторінці та на сторінці категорій.

  Якщо Ви шукаєте білий каталог сайтів в Україні де Ви можете залишати безкоштовні посилання на свій сайт, Ви також можете розмістити у нас своє оголошення і залишити посилання у відповідному полі. Залишайте необмежену кількість оголошень з різним текстом і пошукові системи полюблять Ваш сайт.

  Подати безкоштовні оголошення Ви можете з різним терміном публікації. Ми рекомендуємо залишати кілька оголошень і вказувати різний термін публікації. Намагайтеся не дублювати опис. Оголошення з однаковим текстом погано індексуються пошуковими системами. Краще витратити ще трохи часу і зробити унікальний текстовий опис, таким чином всі Ваші пропозиції будуть брати участь у видачі пошукових систем.

  При подачі свого оголошення обдумано підходьте до написання його заголовка. Всі свіжі оголошення безкоштовних дощок відмінно індексуються пошуковими роботами. Тому Ваш заголовок повинен містити пошукову фразу. Подумайте як Ваш потенційний клієнт може шукати товар який Ви рекламуєте. Включіть цей запит в свій заголовок оголошення. Наприклад, якщо Ви продаєте автомобіль ВАЗ, напишіть заголовок таким чином : «Купити авто ВАЗ 21099 в Україні», а вже в тексті оголошення вкажіть його докладні характеристики. Таким чином Ваша пропозиція буде показуватися Вашому потенційному покупцеві в пошуку Google і Яндекс.

  Якщо Ви хочете дізнатися, як підвищити ефективність свого оголошення і зробити його більш помітним, ніж у Ваших конкурентів, читайте детальну статтю на нашому сайті «Як підвищити ефективність свого оголошення", в ній ми розповімо про всі тонкощі написання ефективного тексту. Розмістити безкоштовне оголошення на нашій дошці можуть всі. Ваше повідомлення буде видалено тільки в тому випадку, якщо воно містить непристойні слова, характер оголошення суперечить законодавству України, ображає інших людей, дублює зміст іншого оголошення, не містить контактних даних.

  Також не варто публікувати велику кількість однакових оголошень з текстом або заголовком, що не відрізняються - такі оголошення будуть видалені.

  При подачі оголошення вказуйте місто, де Ви знаходитесь. Багато покупців сортують оголошення по регіону свого проживання. Не забувайте вказувати ціну за товар або послугу, яку Ви пропонуєте. Оголошення без ціни, залишаються без уваги.

  У нас можна купити або продати абсолютно все. Здійснюючи покупки через інтернет, не забувайте про елементарну безпеку. На жаль, можна зустріти недобросовісних продавців або навіть справжніх шахраїв. Якщо Ви бачите товар з дуже низькою ціною - це привід замислитись. Звичайно бувають випадки, коли продавець дуже поспішає з продажем по тим чи іншим обставинам, але ми рекомендуємо ретельно обдумувати покупки. Тому ми не рекомендуємо робити повної передоплати за товар.

  Зараз є можливість замовити послугу «Оплата при отриманні» в будь-якій службі доставки України, це убезпечить Вас від можливих дій шахраїв.

  Увага! Не передавайте нікому дані своєї банківської карти, таких як: пін-код, код cvv2 який знаходиться на зворотній стороні картки і складається з 3х цифр.

  Знаючи ці дані і номер Вашої картки, зловмисники можуть скористатися Вашою кредитною карткою в своїх цілях. Ми сподіваємося, що наша дошка безкоштовних оголошень стане для Вас надійним помічником на багато років.

  Вдалих Вам покупок!

  Вернуться вверх страницы