Другое

  АВТОМАТ! зарядное устройство, зарядка для эле...

  Другое
  Украина, все города
  13 марта 2018 в 09:53
  8000 гривен

  Подъемник

  Другое
  Одесса
  15 июля 2018 в 19:49
  2000 гривен

  Ионизатор воздуха в машину

  Другое
  Украина, все города
  14 июля 2018 в 21:13
  299 гривен

  Очиститель воздуха для машины

  Другое
  Украина, все города
  14 июля 2018 в 21:13
  449 гривен

  Наклейки на ручки Racing Черная 4 шт

  Другое
  Украина, все города
  12 июля 2018 в 23:05
  60 гривен

  Наклейка на авто За рулем рыбак

  Другое
  Украина, все города
  12 июля 2018 в 23:05
  55 гривен
  320 гривен

  Щетка для автомобиля

  Другое
  Украина, все города
  12 июля 2018 в 10:07
  150 гривен

  Талон с мокрой печатью на мопед,скутер

  Другое
  Украина, все города
  11 июля 2018 в 22:54
  60 гривен

  Талон с мокрой печатью на мопед,скутер+заполн...

  Другое
  Украина, все города
  11 июля 2018 в 22:54
  100 гривен

  Куплю мини мойку высокого давления

  Другое
  Киев
  11 июля 2018 в 19:54
  100 гривен

  Резина 24*1 3/8 на инвалидные коляски

  Другое
  Киев
  11 июля 2018 в 17:25
  240 гривен

  Конуса дорожные

  Другое
  Львов
  11 июля 2018 в 09:32
  130 гривен
  198000 гривен

  Ремонт гидроцилиндров

  Другое
  Житомир
  9 июля 2018 в 14:16
  450 гривен

  Аптечка универсальная стандарт

  Другое
  Харьков
  9 июля 2018 в 11:52
  160 гривен

  Купить тент на прицеп

  "ПВХ плёнка"
  Другое
  Украина, все города
  7 июля 2018 в 12:47
  208.64 гривен

  Аренда микроавтобуса 8+1

  Другое
  Киев
  7 июля 2018 в 09:11
  170 гривен
  ПредыдущаяСледующая
  Показано: 20 из 442 объявлений
  Получайте новые объявления
  в этом разделе
  Подписаться на новые объявления
  _

  Продати або купити автомобіль в Україні

  «Автомобіль – не розкіш, а засіб пересування» відома фраза, яка, на жаль, у багатьох викликає в кращому випадку посмішку. І якщо в багатьох країнах світу кожна сім'я має кілька автомобілів для кожного члена сім'ї, то в «пост-союзних» республіках, добре, якщо в сім'ї є хоча б один автомобіль.

  Якщо Ви хочете купити новий автомобіль в Україні і володієте необхідною сумою грошей , проблем виникнути не повинно. Практично всі виробники автомобілів мають свої представництва та мережі дилерських центрів в Україні. Для тих же, хто хоче купити авто недорого з пробігом, існує величезна кількість сайтів з оголошеннями про продаж автомобілів. Продати авто в Україні Ви можете на сторінках нашої дошки оголошень «Теремок». І хоча в інтернеті є величезна кількість спеціалізованих сайтів, де можна продати авто в Україні, ми пропонуємо подати своє оголошення у нас, таким чином Ви збільшите кількість переглядів Вашої пропозиції.

  На сторінках дошки оголошень «Теремок» розміщується багато оголошень про продаж або купівлю різних товарів та Ваше оголошення побачать навіть ті відвідувачі, які на даний момент про покупку авто з пробігом не замислювалися. Але, як відомо, навіть маючи хороший сучасний автомобіль, рано чи пізно виникає непереборне бажання придбати новий. Причин для цього дуже багато: хтось хоче більш дорогий автомобіль, хтось, навпаки, хоче придбати щось дешевше, так як ремонт автомобіля обтяжує сімейний бюджет, а комусь просто набрид інтер'єр і хочеться чогось новенького. У кожному разі, думка про купівлю автомобіля може виникнути спонтанно після перегляду підходящоі пропозиції про продаж авто.

  Для нормальної експлуатації автомобіля необхідно своєчасно проводити технічне обслуговування і ремонт. Для цього ми створили необхідні рубрики оголошень, де Ви зможете знайти запчастини для авто та інші авто-товари. У нас можна знайти: акумулятори, масла і рідини для проведення технічного обслуговування, кузовні елементи, автоскло, шини та диски, автохімію, присадки в масло, присадки в паливо, фари і лампи, автомагнітоли, сигналізації і інші засоби захисту. Тюнінг автомобілів надає унікальності і дозволяє створити неповторний образ, а також поліпшити технічні характеристики. Тому рекомендуємо звернути увагу на рубрику «Автотюнінг», де Ви зможете знайти: красиві обвіси для авто, килимки, лебідки, шноркелі, рейлінги, багажники для автомобіля, захист двигуна, вітровики, дефлектори капота, наклейки на авто та багато іншого.

  У рубриці «Автосервіс і послуги» Ви знайдете пропозиції станцій технічного обслуговування, тюнінг ательє України, послуги з установки і обслуговування газо-балонного обладнання та багато іншого, що дозволить знайти для себе необхідний сервіс або приватного майстра по ремонту авто.

  Для того, щоб Ваше оголошення було ефективним, безкоштовна дошка оголошень України "Теремок", рекомендує добре продумати заголовок оголошення і текст, і зробити якісні фото Вашого автомобіля. Опишіть всі переваги автомобіля, коли і які роботи проводилися. Якщо в автомобілі є несправності краще чесно звернути на це увагу. У покупця більше довіри викликає оголошення, де чесно описано стан автомобіля і зазначено які роботи необхідно провести.

  Бажано вказати приблизну вартість усунення поточних несправностей. Фотографії в оголошенні повинні обов'язково бути якісними. При перегляді оголошення з фотографіями, на яких важко щось розгледіти створюється враження, що продавець намагається приховати явні дефекти кузова.

  Будь-яка покупка здійснюється, щоб задовольнити своє бажання. Погодьтеся, що красива картинка викликає набагато більше позитивних емоцій. Зробіть декілька фотографій автомобіля з різних ракурсів з усіх боків, фото салону автомобіля і підкапотного простору. У подальшому Ви зможете самі вибрати найбільш вдалі кадри. При фотографуванні автомобіля приділіть увагу навколишньому фоні. Гарний, чистий автомобіль на тлі красивого бізнес центру або архітектурного пам'ятника буде виглядати більш вигідно, ніж фото автомобіля біля перекошеного дерев'яного паркану або пустиря.

  Вдалих Вам покупок і продажів на сторінках нашої дошки оголошень!

  Нас шукають за запитами: автобазар, купити авто в Україні, приватні оголошення авто, авто з пробігом недорого, ria автобазар, rst автобазар, купити авто бу, та ін. 

  Вернуться вверх страницы